Plaukų džiovintuvai

Grid View:
Išparduota
Greita peržiūra

3 viename plaukų džiovinimo, formavimo ir garbanojimo šepetėlis Braun

44.91€

Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome 3 viename plaukų džiovinimo, formavimo ir garbanojimo šepetėlis Braun ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos pasirinkimo!Jaudas līmeņi: 2Kabelio ilgis: 2 mPridedama: Priedaigalia: 400 Wapytikris skersmuo: 18 mm36 mm..

Greita peržiūra

Apimtį didinantis šepetys Pom Delrin Xanitalia (19 cm)

5.41€

Nori pagerinti savo įvaizdį ir išryškinti savo grožį? Tuomet Apimtį didinantis šepetys Pom Delrin Xanitalia (19 cm) padės tau pasiekti savo tikslus! Mėgaukis produktų Xanitalia nauda bei privalumais ir kitais plaukų aksesuarais iš 100% originalių prekių ženklų.Apytiksliai matmenys: 19 cmMedžiaga: Nailonas..

Greita peržiūra

Apimtį didinantis šepetys Xanitalia (16 cm)

5.82€

Nori pagerinti savo įvaizdį ir išryškinti savo grožį? Tuomet Apimtį didinantis šepetys Xanitalia (16 cm) padės tau pasiekti savo tikslus! Mėgaukis produktų Xanitalia nauda bei privalumais ir kitais plaukų aksesuarais iš 100% originalių prekių ženklų.Apytiksliai matmenys: 16 cm..

Greita peržiūra

Apimtį didinantis šepetys Xanitalia (19 cm)

6.91€

Nori pagerinti savo įvaizdį ir išryškinti savo grožį? Tuomet Apimtį didinantis šepetys Xanitalia (19 cm) padės tau pasiekti savo tikslus! Mėgaukis produktų Xanitalia nauda bei privalumais ir kitais plaukų aksesuarais iš 100% originalių prekių ženklų.Apytiksliai matmenys: 19 cm..

Išparduota
Greita peržiūra

Džiovinimo dangtelis Krups ‎CF6000 (Naudoti A)

59.98€

Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome Džiovinimo dangtelis Krups ‎CF6000 (Naudoti A) ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos pasirinkimo!Spalva: Baltagalia: 600 WCharakteristikos: Joninė funkcijaTipas: Plaukų džiovintuvasNAUDOTI: Tai prekės, kurios buvo grąžintos per jų grąžinimo laikotarpį, arba ..

Išparduota
Greita peržiūra

Džiovinimo dangtelis SC LT 52 (Naudoti A)

65.10€

Nori pagerinti savo įvaizdį ir išryškinti savo grožį? Tuomet Džiovinimo dangtelis SC LT 52 (Naudoti A) padės tau pasiekti savo tikslus! Mėgaukis produktų  nauda bei privalumais ir kitais plaukų aksesuarais iš 100% originalių prekių ženklų.Spalva: BordoTipas: Plaukų džiovintuvasSkalbimo instrukcijos: Plaunamas 30ºNAUDOTI: Tai prekės, kurios buvo grą..

Išparduota
Greita peržiūra

Džiovinimo dangtelis Valera Comfort 513.01 (Naudoti A)

61.66€

Nori pagerinti savo įvaizdį ir išryškinti savo grožį? Tuomet Džiovinimo dangtelis Valera Comfort 513.01 (Naudoti A) padės tau pasiekti savo tikslus! Mėgaukis produktų Valera nauda bei privalumais ir kitais plaukų aksesuarais iš 100% originalių prekių ženklų.Spalva: Baltagalia: 600 WNAUDOTI: Tai prekės, kurios buvo grąžintos per jų grąžinimo laikota..

Išparduota
Greita peržiūra

Džiovintuvas G3Ferrari G30039 Mėlyna 1200 W

34.64€

Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome Džiovintuvas G3Ferrari G30039 Mėlyna 1200 W ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos pasirinkimo!galia: 1200 W230 VPridedama: Sulankstoma rankenaCharakteristikos: 2 greičiųDažnis: 50-60 HzSpalva: Mėlyna..

Greita peržiūra

laikiklis Eurostil 15 Džiovintuvas metalas

45.29€

Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome laikiklis Eurostil 15 Džiovintuvas metalas ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos pasirinkimo!Tipas: DžiovintuvasUžbaigimas: metalas..

Išparduota
Greita peržiūra

laikiklis Eurostil Džiovintuvas Reguliuojamas Juoda

13.76€

Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome laikiklis Eurostil Džiovintuvas Reguliuojamas Juoda ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos pasirinkimo!Tipas: DžiovintuvasCharakteristikos: ReguliuojamasSpalva: Juoda..

Greita peržiūra

laikiklis Eurostil metalas Siena Džiovintuvas

39.40€

Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome laikiklis Eurostil metalas Siena Džiovintuvas ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos pasirinkimo!Tipas: DžiovintuvasSienaUžbaigimas: metalas..

Greita peržiūra

laikiklis Termix Nº15 Juoda Džiovintuvas

23.28€

Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome laikiklis Termix Nº15 Juoda Džiovintuvas ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos pasirinkimo!Tipas: DžiovintuvasPlaukų džiovintuvaslaikiklisSpalva: Juoda..

Išparduota
Greita peržiūra

Lyginamasis teptukas Braun Satin Hair 5 (1000 W) (Naudoti C)

50.37€

Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome Lyginamasis teptukas Braun Satin Hair 5 (1000 W) (Naudoti C) ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos pasirinkimo!Tipas: ŠepetysSpalva: Sidabrasgalia: 1000 WKabelio ilgis: 2mGreičiai: 3Termostatas: ReguliuojamasRekomenduojama naudoti: Plaukų džiovintuvasTinka v..

Išparduota
Greita peržiūra

Lyginamasis teptukas Braun Satin Hair 5 AS530 1000W

83.69€

Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome Lyginamasis teptukas Braun Satin Hair 5 AS530 1000W ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos pasirinkimo!galia: 1000 WFunkcija: Garaiapytikris skersmuo: 39 mmTipas: ŠepetysSpalva: SidabrasKabelio ilgis: 2mGreičiai: 3Termostatas: ReguliuojamasRekomenduojama naud..

Išparduota
Greita peržiūra

Maitinimo perdavimo linija Rowenta 2200W (Refurbished D)

45.44€

Jei savo namams ieškote buitinių prietaisų už geriausias kainas, siūlome Maitinimo perdavimo linija Rowenta 2200W (Refurbished D) ir kitus gaminius iš plataus smulkios buitinės technikos pasirinkimo!NAUDOTI: Tai prekės, kurios buvo grąžintos per jų grąžinimo laikotarpį, arba eksponuojamos prekės, kurios kartais buvo naudojamos demonstracijoms kai k..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 519 (35 puslapių)