Rašikliai flomasteriai

Grid View:
Greita peržiūra

Fetras plonas galas (6 vnt)

3.50€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite žymekliai pincello (6 vnt) ir tegul kolegos jums pavydi!apytiksliai matmenys: 1 x 18,5 x 6 cmcharakteristikos: plonas galas..

Greita peržiūra

Magnetinis markeris fetras (4 dalys/dalių )

3.80€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite magnetinis markeris fetras (4 dalys/dalių ) ir tegul kolegos jums pavydi!apytiksliai matmenys: 1 x 15,2 x 17 cmdalys/dalių : 4 dalys/dalių medžiaga: fetrastipas: magnetinis..

Greita peržiūra

Permanentinis žymeklis (1 vnt )

2.90€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite permanentinis žymeklis (1 vnt ) ir tegul kolegos jums pavydi!svarbi informacija: dizainas priklauso nuo atsargų sandėlyjeapytiksliai matmenys: 2,8 x 20 x 8 cmvienetai: 1..

Greita peržiūra

Permanentinis žymeklis (3 piezas)

2.80€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite permanentinis žymeklis (3 piezas) ir tegul kolegos jums pavydi!apytiksliai matmenys: 2 x 20,5 x 9 cmdalys/dalių : 3 dalys/dalių..

Greita peržiūra

Permanentinis žymeklis edding e-4040 dekoras rožinė (naudoti a+)

1.60€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite permanentinis žymeklis edding e-4040 dekoras rožinė (nukainota prekė a+) ir tegul kolegos jums pavydi!tipas: dekorasspalva: rožinėedding 4040. kiekis pakuotėje: 1 vnt, rašiklio spalvos: rožinė, antgalio tipas: storas antgaliskiekis pakuotėje: 1 vntrašiklio spalvos: rožinėantgalio tipas: storas antgalisp..

Greita peržiūra

Rašiklis pentel 23-k110 gelis (naudoti a+)

3.00€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite rašiklis pentel 23-k110 gelis (nukainota prekė a+) ir tegul kolegos jums pavydi!tipas: gelisspalva: oranžinėnaudoti: tai prekės, kurios buvo grąžintos per jų grąžinimo laikotarpį, arba eksponuojamos prekės, kurios kartais buvo naudojamos demonstracijoms kai kurios prekės buvo parduotos su šiek tiek paže..

Greita peržiūra

žymekliai pincello (3 dalys/dalių )

2.70€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite žymekliai pincello (3 dalys/dalių ) ir tegul kolegos jums pavydi!dalys/dalių : 3 dalys/dalių svarbi informacija: dizainas priklauso nuo atsargų sandėlyjeapytiksliai matmenys: 1,5 x 11 x 14 cmspalva: lentamedžiaga: fetras..

Greita peržiūra

žymeklis bic 105787 mėlyna 2 mm (naudoti a+)

3.00€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite žymeklis bic 105787 mėlyna 2 mm (nukainota prekė a+) ir tegul kolegos jums pavydi!tipas: lentaspalva: mėlynastoris: 2 mmnaudoti: tai prekės, kurios buvo grąžintos per jų grąžinimo laikotarpį, arba eksponuojamos prekės, kurios kartais buvo naudojamos demonstracijoms kai kurios prekės buvo parduotos su ši..

Greita peržiūra

žymeklis bic 790468 nuolatinis juoda (naudoti a+)

6.20€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite žymeklis bic 790468 nuolatinis juoda (nukainota prekė a+) ir tegul kolegos jums pavydi!tipas: nuolatinisspalva: juodagalioja: cdnaudoti: tai prekės, kurios buvo grąžintos per jų grąžinimo laikotarpį, arba eksponuojamos prekės, kurios kartais buvo naudojamos demonstracijoms kai kurios prekės buvo parduot..

Greita peržiūra

žymeklis bic geltona (naudoti a+)

2.10€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite žymeklis bic geltona (nukainota prekė a+) ir tegul kolegos jums pavydi!spalva: geltonacharakteristikos: fluorescencinėnaudoti: tai prekės, kurios buvo grąžintos per jų grąžinimo laikotarpį, arba eksponuojamos prekės, kurios kartais buvo naudojamos demonstracijoms kai kurios prekės buvo parduotos su šiek..

Greita peržiūra

žymeklis pilot pintor šviesiai mėlyna (naudoti a+)

4.50€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite žymeklis pilot pintor šviesiai mėlyna (nukainota prekė a+) ir tegul kolegos jums pavydi!charakteristikos: plonas galasspalva: šviesiai mėlynapilot pintor. rašiklio spalvos: mėlyna, eigos plotis (min.): 1 mm, eigos plotis (maks.): 2,9 mmrašiklio spalvos: mėlynaeigos plotis (min.): 1 mmeigos plotis (maks...

Greita peržiūra

žymeklių rinkinys balta lenta (2 dalys/dalių )

2.90€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite žymekliai pincello (2 dalys/dalių ) ir tegul kolegos jums pavydi!dalys/dalių : 2 dalys/dalių svarbi informacija: dizainas priklauso nuo atsargų sandėlyjeapytiksliai matmenys: 2 x 18 x 14 cmspalva: 3medžiaga: fetras..

Greita peržiūra

žymeklių rinkinys balta lenta trintukas plastmasinis (4 dalys/dalių )

7.80€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite fetras (4 dalys/dalių ) ir tegul kolegos jums pavydi!apytiksliai matmenys: 3 x 19,5 x 17 cmdalys/dalių : 4 dalys/dalių..

Greita peržiūra

žymeklių rinkinys dangteliai lentelės trintukas plastmasinis (3 dalys/dalių )

1.60€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite žymekliai pincello (3 dalys/dalių ) ir tegul kolegos jums pavydi!dalys/dalių : 3 dalys/dalių apytiksliai matmenys: 1,5 x 10 x 14 cmspalva: 3medžiaga: fetras..

Greita peržiūra

žymeklių rinkinys dvigubas / dvigubas klasifikavimas (6 vnt)

3.40€

sugrįžkite į biurą nieko nepamiršę! pirkite žymekliai pincello (6 vnt) ir tegul kolegos jums pavydi!apytiksliai matmenys: 1,5 x 19 x 7,5 cmmedžiaga: fetrascharakteristikos: dvigubas / dvigubas klasifikavimas..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 18 (2 puslapių)